Reference

Reference

Paní Kellnerová, ráda bych Vám také moc poděkovala. Kurzy s Vámi jsou pro mě standardně jedny z nejlepších, kterých se účastním, a to po obsahové stránce ale hlavně díky tomu, jak inspirativní osobou jste.
Kačka W.
Kurz: Velké míče rehab on-line
Vaše kurzy jsou opravdu jedinečné, co se informací, komplexnosti a Vašeho přívětivého přístupu týče.
Martina H.
Jako vždy to s tebou bylo skvělé! S válcem cvičím spoustu let, ale mam zase novou inspiraci. Díky!
Alena V.
Kurz: Cvičení s válcem
Moc děkuji za přínosný workshop hlavně v těch ohledech FYZIO - tj. testy a jemné mobilizace pro mě byly moc zajímavé. Děkuji za sdílení - to je vždy pro mě nejzajímavější cvičení a zkušenosti z praxe.
Petra B.
Kurz: SI skloubení
Mohu doporučit! S každým tvým školením se posouvám dál a odnáším si praktický zásobník cviků pro moje lekce.
Mili S.
Kurz: Uvolnění kloubních blokád páteře - automobilizace
Ahoj! Chci ti moc poděkovat za školení. Bylo to super. Nejvíc si cením to, že vše ukazuješ a že si to můžeme fotit a točit. Lépe se mi soustředí na cviky a metodiku, protože nemusím zároveň psát a kreslit si panáčky. Určitě to znáš, pak se na to zpětně koukneš a polovině z toho nerozumíš 🙂 Další věc je metodika, používáš jednoduché výrazy a navádění, to mě ba. Versus IQ, tam už to je čím dál složitější a pro běžné lidi a lekce nepochopitelné. Svoje lekce se taky snažím vést srozumitelně. Musím říct, že mi to hodně dalo a čerpám z kurzu velmi a často.
Katka U.
Kurz: Uvolnění kloubních blokád páteře - automobilizace
Milá paní Ivano, ještě jednou velký dík za to, že jsem se na posledních chvíli mohla účastnit vašeho školení o Pánevním dnu. Bylo to jedním slovem skvělé a předčilo to moje očekávání. Strčilo to do kapsy předchozí semináře, které jsem na toto téma absolvovala. Moc se mi líbí, že informace podáváte v souvislostech a návaznostech a díky tomu mi včera docvaklo spoustu věcí. Konečně mi někdo vysvětlil zřetězení svalů pánevního dna do dalších částí těla a nyní zjisťuji, že můj tuhý Th-L přechod nemám řešit jen cíleně prací s hrudníkem, ale musím se pověnovat více pánevnímu dnu a chodidlu, které jsem v této souvislosti trochu zanedbávala. Takže ještě jednou velká pochvala za vaši práci, bylo to super a jsem moc ráda, že jste do toho šla a já byla u toho. Určitě se v budoucnu účastním dalších vašich seminářů.
Vendula M.
Kurz: Pánevní dno on-line
Ivano, chci Vám moc poděkovat za skvělý online kurz Pánevní dno. Kurz se mi moc líbil a již dnes ráno, když jsem natáčela hodinovou lekci pro mé klientky, tak jsem využila nové cviky, které jsem se na online kurzu naučila. :-))).
Lenka B.
Kurz: Pánevní dno on-line
Ivano, chtěla jsem Ti poděkovat za kurz Bosu Rehab, moc se mi líbil - jak vybrané cviky, tak i komentář a vysvětlení. Poslední dobou jsem byla na pár kurzech, ze kterých jsem byla trochu rozpačitá, tak jsem měla radost, že jsem navštívila zas jeden super 🙂
Lucie K.
Kurz: Bosu Rehab
O víkendu jsem se zúčastnila vašeho kurzu, který byl jeden z nejlepších, co jsem kdy absolvovala. Ráda bych poděkovala lektorce kurzu, paní Ivaně Brádkové, za skvělý odborný výklad a praktické uvedení do problematiky. Na základě této zkušenosti jsem rozhodnuta přihlásit se počátkem roku i do kurzu Funkční anatomie II, který paní Brádková také vede. Ještě jednou moc děkuji a přeji Vám více takových skvělých lektorů.
Helena H.
Kurz: Fascie v pohybu I.
Toto školení mě posunulo dál a propojilo mi věci, které již používám. Některé byly nové. Za to jsem vděčná. A posune mě to dál. Teď nastane fáze propojování a naučení se z materiálu, které mám od Vás.
Jarmila Č.
Kurz: Pánevní dno on-line
Ivano,.....za mne dnesni online seminar super. I kdyz jsem vetsinu cviku znala, tak vy jste ukazala dalsi zmeny a ja si rikala, ahaaaa, tak tohle je taky skvele. Beran v kocce taky super, to jsem vubec neznala a mela jsem pocit, ze citim svaly podel cele patere. No a ujasnila jsem si muj pilatesovsky im-print a neutral a zvedani nohou.... . Takze urcite se vyplatilo na seminar prihlasit. Navic jste velmi sympaticka a moc mila a vyzaruje z vas dobra energie. :-)))). Jeste jednou moc dekuji.
Lenka B.
Kurz: Velké míče rehab on-line
Přesunout se na začátek